طراحی سایت دلخواه شما

ویدونا تمامی خدمات مربوط به طراحی سایت و بهینه سازی(سئو) را با بالاترین کیفیت در اختیار شما می گذارد

نمونه کارها تماس با ما قالب رایگان

برخی از خدمات سایت ما

مراحل طراحی سایت اختصاصی

طراحی وب سایت اختصاصی شما در 3 مرحله انجام خواهد شد
طراحی وایر فریم

با در نظر گرفتن نیازها و خواسته‌های شما، یک نقشه کلی از صفحات وب سایت طراحی خواهد شد. یک نقشه که ساختار صفحات و چیدمان آنها را مشخص می‌کند.

طراحی گرافیکی

پس از تائید شما، طراحان ما بر اساس نقشه‌های اولیه و هویت بصری کسب و کارتان، وب سایت شما را به صورت گرافیکی طراحی خواهند کرد و جزئیات طرح شما را مشخص می‌کنند.

پیاده سازی کدها

برنامه‌نویس‌های ما طرح گرافیکی مورد تائید شما را تبدیل به یک وب سایت واقعی می‌کنند. کار کدنویسی وب سایت به تمیزترین و اصولی‌ترین شکل ممکن انجام می‌شود.

طراحی وب سایت شخصی

اگر نیاز به یک وب‌سایت اختصاصی با امکانات ویژه برای معرفی و ارائه خدمات کسب و کار خود دارید، یا اگر به دنبال یک وب سایت شخصی هستید، این گزینه برای شما مناسب است.

شروع از ۵ میلیون تومان

طراحی وب سایت شخصی

اگر نیاز به یک وب‌سایت اختصاصی با امکانات ویژه برای معرفی و ارائه خدمات کسب و کار خود دارید، یا اگر به دنبال یک وب سایت شرکتی هستید، این گزینه برای شما مناسب است

شروع از ۸ میلیون تومان

طراحی وب سایت شخصی

اگر به دنبال طراحی یک وب سایت فروشگاهی قدرتمند، زیبا و منحصر به فرد هستید که امکانات به خصوصی داشته باشد، ما طراحی اختصاصی فروشگاه اینترنتی را به شما پیشنهاد می‌دهیم.

شروع از ۱۲ میلیون تومان

هزینه طراحی وب سایت شما چقدر خواهد شد؟

ویدونا دو راه مختلف برای ساخت وب سایت شما پیش پایتان می‌گذارد. اولین راه انجام یک طراحی اختصاصی برای وب سایت شما است. طبیعتاً این روش هزینه بیشتری برای ما و شما خواهد داشت. راه دوم نیز استفاده از یک سیستم سایت ساز است که از طریق آن می‌توانید با یک هزینه مناسب سایت داشته باشید.

پشتیبانی

پشتیبانی درجه یک را در عمل به شما نشان می دهیم

طراحی واکنش گرا

بروزترین و مدرن ترین ها را در اینجا خواهید یافت

طراحی منعطف

هیچ محدودیتی در توسعه و تغییر در آینده نخواهد بود

کاربر پسند

محصول نهایی همانی است که شما سفارش داده اید

کليه حقوق محصولات و محتوای اين سایت متعلق به ویدونا می باشد و هر گونه کپی برداری از محتوا و محصولات سایت مجاز و با رضایت ماست